Video Poker Oyunları Arasında En İyi ve Güvenilir 6 Oyun Hangisi

Poker oyununu yalnız kâğıt oyunları olarak oynayabileceğinizi düşünüyorsanız pek tabi ki yanılıyorsunuz. Slot oyuncuları da poker sınıfında poker oyunları seçebilirler. Dünya’da sevilen bir oyun olması onu kumar oyunlarında slot oyunları arasına da sokmuştur. Video poker oyunları slot kategorisi altında spinle oynatılan oyunlar olarak bilinirler. Diğer slot türleri gibi içlerinde jackpot ödülleri olan poker slotları vardır.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
8
3000 TL %100
4.1⭐

Video Poker Nasıl Oynanır?

Slot oyunları içinde poker türü slotlara yönelen oyuncuların tek bilmesi gereken poker elleri sıralaması olacaktır. Bu oyunların jackpot alanlarında spin atıldıktan sonra ortaya gelen kâğıt değerleri vardır. Video poker nasıl oynanır? Diğer slotlarda olduğu gibi sadece bir spin tuşuna basılmasıyla oynansa da temel dinamiği kâğıt değerleridir.

Farklı slotlarda oyun içi objelerden kombinasyon aranırken, video poker oyunlarında royal flush ve diğer önemli kart grupları aranmaktadır. Jackpot statüsünde olan online poker slotları basit ve yüksek kazançlar alınan oyunlardır. Birazda retro sınıfına girdiğinden eskilerin daha çok sevdiğini biliyoruz. Yeni slotlara adapte olanlar için zorlayıcı bir seçim olabilir.

Siteye Kaydol
  • Oyun kombinasyonları ve jackpot öğesi poker elleri sıralamasını içermektedir.
  • Sol menüde en fazla ödül verilen eller sıralanmaktadır.
  • Oyuna girdikten sonra bet miktarı ayarlanmalı ve spin tuşuna basılmalıdır.
  • İyi bir poker eline göre oyun yaptığınız bet miktarına göre kazanç verecektir.

Poker slotları diğer oyunlara göre farklı değildir. Online texas holdem poker oyunu gibi sevilen oyunlardır. Basitçe spin tuşuna basan herkes oyunu oynar. Ama tabi ki oyunun kurallarında öne çıkan oyunu oynarken, anlamanızı sağlayan kâğıt sıralamasıdır. Oyunun gidişatını da böyle daha iyi anlayabileceğinizi düşünmekteyiz.

video poker oynama yolları
video poker oynama yolları

Poker Slot Oyunları

Dünya’da poker slotlarla özdeşleşen bazı klasik oyunlar var. Hatta kumarhanelere gitme fırsatı olanlar burada bu oyunlara ait makineler görebilirler. Online slotlarda ise klasik slot sağlayıcıları bu oyunu sunuyorlar. Online poker slotlarında kazandıran oyunlarda real oyunlardakinin aynısıdır. Aslında oyunlar aynı sadece platformlar farklıdır.

Siteye Kaydol

Poker slot oyunları içinde para kazandırma yönü kuvvetli olan çeşitli oyunlar var. Burada şans yaver gidince iyi bir miktarda parayı kazanma şansınız olacaktır. Türkiye’de poker slotlarını oynayan çok az bir kitle olsa da Avrupa’da popüler bir seçenektir.

  • Deuces wild
  • Tirple Play Draw Poker
  • Deuces wild elite
  • Ultimate X Poker
  • Jacks Or Better
  • Double Double Bonus

Kart oyunları içinde poker slotları olarakta bilinen video poker oyunlarıdır. Bu oyunların diğer slot türlerinden farkı makara da olan satır sayısıdır. Pokerde en iyi 5’li el yapılmaya çalışıldığından eşleştirme ve kombinasyonlar 5’li olmalıdır. En azından en büyük kazancı böyle ödeyecektir. Fakat amorti edilen miktarlar için 3’lü eşleştirme uygun olacaktır.

Siteye Kaydol

Bunu oynayacağınız slot pokere göre anlayacaksınız. Zaten bu tür slot oyunlarının kendi bilgi ekranları var. Burada kazandığınızı ve kaybettiğinizi anlamanızı sağlayan info alanı bulunmaktadır. Oyunu oynamadan önce özellikle belirtilen alandan bilgi alınabilecektir. Bazı oyunlarda bu alan ‘’ pay table ‘’ olarakta geçiyor.